Marzysz o budowie własnego domu? Zrób to z nami. Mefra jest firmą, która pomoże zrealizować Ci to marzenie.

Budowa nowego domu, to dla nowe każdego nowe doświadczenie. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż chcesz domu, który spełni Twoje oczekiwania. Nie jest to łatwy proces, dlatego Mefra może przejść tę drogę wspólnie z Tobą. Krok po kroku. Od pierwszego kontaktu, poprzez życzenia , ustalenie koncepcji po oddanie Klientowi produktu finalnego. Klient na każdym etapie jest dokładnie poinformowany.
Możesz polegać na naszej wiedzy!

Dziesięć kroków:

01
Pierwszy kontakt
Nawiązujemy współpracę, przedstawiamy Klientowi opcje budowy, wsłuchujemy się w jego potrzeby, omawiamy zakres prac, przedstawiamy najkorzystniejsze rozwiązania.
02
Oferta
Opracowujemy wstępną koncepcję budynku, na podstawie której sporządzamy wstępną ofertę.
03
Umowa
Wspólnie z Klientem omawiamy dokładnie naszą ofertę. Ustalamy cały zakres prac, który ona obejmuje oraz ostateczną cenę. Ustalamy wszystkie warunki współpracy oraz termin rozpoczęcia i zakończenia prac. Kiedy wszystkie, życzenia Klienta zostają już spełnione, i obie strony akceptują warunki, przystępujemy do podpisania umowy.
04
Projekt
Przystępujemy do realizacji naszej umowy. Architekt sporządza wstępny projekt domu ,po czym - po zatwierdzeniu przez Klienta - przystępuje on do wykonania projektu domu, który obejmujący wszystkie życzenia Klienta - zgodnie z obowiązującą nas umową.
05
Pozwolenie na budowę
Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu przez Klienta, składamy w Urzędzie wniosek na pozwolenie na budowę.
06
Harmonogram
Przedstawiamy Klientowi harmonogram realizacji prac.
07
Informacja
Zarówno Mefra jak i jej podwykonawcy, przez cały czas realizacji budowy jest w stałym kontakcie z Klientem, który jest informowany na bieżąco o wszystkich pracach
08
Ciągłość prac
Mefra realizuje cały proces budowy, od montażu po odbiór bez przerw technologicznych.
09
Odbiór
Odbiór budynku,
10
Serwis
Obsługa gwarancyjna – po zakończeniu i oddaniu klientowi budynku,

Nasze standardy

Aby dać Państwu pełny obraz i wyobrażenie o naszych standardach dotyczących systemu i etapów jakie możemy osiągnąć-dodaliśmy 2 pliki do pobrania poniżej.Oczywiście wybór zarówno materiałów, jak i technik pracy należy do Państwa-Mefra jest firmą bardzo elastyczną i gotową do takiej współpracy, aby zawsze spełnić oczekiwania swoich klientów.

Dom parterowy   |   Dom piętrowy

Przekroje elementów

Przekoje Mefra 1
Przekoje Mefra 2
Przekoje Mefra 3
You can download the pdf here

Projekty specjalne

Niektóre projekty wymagają innowacyjnych rozwiązań oraz dodatkowej opieki w tym zakresie. Szczególnie przy realizacji specjalistycznych zadań jak nietypowe dachy budynków, projekty rekreacyjne, biura, szkoły oraz budynki użytku publicznego wymagana jest ścisła współpraca pomiędzy odpowiedzialnymi urzędnikami oraz wszystkimi zainteresowanymi stronami.

MEFRA jest częścią zespołu budowlanego, który myśli doradza i wspiera. Lata doświadczenia oraz wiedza w dziedzinie konstrukcji drewnianych tworzy efekt synergii, który poprawia jakość realizowanego projektu.


Linki do projektów

Oferujemy energooszczędne domy oraz inne obiekty, które można zakupić na różnych etapach wykończenia, także pod klucz. Mają Państwo pełną swobodę w wyborze wyglądu swojego domu Można wybierać w bardzo dużym asortymencie gotowych projektów firm, które można znaleźć pod :